Sırala
Görünüm:
Toplam 950 ürün görüntüleniyor.

Balonlar

Balonlarım var çeşit çeşit, rengarenk balonları parti malzemelerinin yeni adresi '' Parti Sürprizi '' sizin için bir araya getirdi. Folyo Balon, Latex Balon ve birbirinden güzel farklı balon çeşitlerini partilerinizin en güzel süsleri olarak sizlerle buluşturuyoruz. Peki hangi balonları hangi partilerde kullanacağız? Her partide aynı balon temaları olur mu? Her özel gün için özel balon çeşitleri var mı?
Tabi ki evet. Parti Sürprizi sizler için balonları, Rakam Folyo balonlar, Harf Folyo balonlar, Folyo balonlar, Konfetili Latex balonlar, Özel Renk balonlar ve Düz Renk balonlar olarak kendi kategorisine ayırdı. Büyük küçük herkesin yüzünde tatlı bir tebessüme sebep olan balonlar kendi kategorilerinde sizleri bekliyor. Partilerde renkli bir görüntü elde etmek ve eğlenceli bir ortam hazırlamanın vazgeçilmezi olan balonlar genelde çocuklar tarafından çok seviliyor olsa da yetişkinler tarafından da sevildiğini ve tercih edildiğini biliyoruz.
Sadece doğum günlerinde değil, sevgililer gününde, açılışlarda, insanın aklına gelebilecek bir çok organizasyonda ve özel günlerde kullanıyor. Görselliğin her zaman ön planla da olduğu özel gün ve doğum günü partilerinizde tekli balonlar son zamanlarda ne yazık ki artık tercih edilmiyor ve bunun yerine balon demetleri tercih ediliyor. Bizde bu bilinçle balonları, baskılı, içi konfeti kaplı ve özel renkler olarak balon demetleri haline getirip uygun fiyatla sizlerle buluşturuyoruz.
Birbirinden güzel ve birbirinden eğlenceli bu balonlarla uzun zaman harcamadan kendi özgün tasarım ve parti temanızı yapmanız için sizlere kolaylıkla ulaşım imkânı sağalmış oluyoruz. Kullanımı ve şişirmesi kolay olan balonları rahatlıkla kullanabilirsiniz, çünkü tüm balonlar insan sağlığına uygun şekilde üretilmiş olup, sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Hem özel günlerinizde hem de günlük hayatta kullanılan balonları, çeşitleri ne olursa olsun balon pompası veya ağzınızla veya uçması için Helyum Gazıyla kolayca şişirebilirsiniz. Özel günlerinizde çok fazla masrafa girdiğinizi biliyoruz bunun için hayatınıza anlam katan o özel günün sonunda balonların havasını indirerek tekrar kullanım için saklayabilirsiniz.


Balonlar nasıl uçar?


Partilerinizi ve etkinliklerinizi daha renkli ve eğlenceli hale getiren uçan balonların, uçmasının sebebi içine doldurulan uçucu bir gaz olan helyum gazıdır. Helyum gazının azalması sonucu balon uçucu özelliğini kaybeder. Helyum gazının herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır. Yanıcı değildir, balonun patlaması sonucu çevreye veya kişilere bir zararı olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.