Sırala
Görünüm:
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Dini ve Geleneksel Kutlamalar


'' Hoş geldin ya şehri ramazan '' Dini ve Geleneksel Kutlamalar deyince elbette aklımıza ilk gelen şey mübarek ramazan ayı ve onunla birlikte gelen manevi huzur. Milletimizin birlik ve beraberlik içinde coşku ve sevinçle karşıladığı, manevi olarak duygu ve anlam yüklü günlerde misafirler ağırlayıp, iftar yemekleri verdiği, paylaşma bilincinin yayıldığı günler.

Parti Sürprizi olarak Dini ve Geleneksel Kutlamalar kategorisinde daha çok mübarek ramazan ayına ağırlık vermiş olup, ramazan ayı sonrası bayramlar içinde İyi bayramlar temalı ürünleri paylaşmıştır.
Öncelikle Ramazan ayında misafirlerinizi hoş ve güzel bir ortamda karşılamak için bir birinden güzel ve bütün bütçelere uygun süsleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Hoş geldin ya şehri ramazan


Ramazan ayının başlangıcıyla birlikte iftar sofraları kurulacak sevdiklerimiz iftar yemeğine davet edilecek, iftar vakti evinize gelen dostlarınızı güzel ve hoş bir atmosferde karşılayacağınız ramazan süslerini parti sürprizi olarak hazırladık.
Dini ve Geleneksel Kutlamalar özel bir birinden güzel ürünleri kısaca sıralamak gerekirse.
1. Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan Temalı Tavan Süsler.
2. Hoş Geldin Ramazan Gold Bannerlar
3. Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan Bayrak Afişler
4. Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan Asma Süsler
5. Hoş geldin Ramazan baskılı balonlar
6. Hoş Geldin Ramazan Karton Tabak ve bardak setler
Birinden güzel hem dekorasyon süsleri hem de sofra süsleri dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz farklı set ve paketleri sizin için hazırladık. Hazırlamış olduğumuz setlerle misafirinizle ramazan coşkusunu, sevincin ve paylaşmanın huzurunu birlikte yaşayacaksınız.

İyi Bayramlar


Dini ve Geleneksel Kutlamalar içersin de ramazan ayının bitmesiyle birlikte mübarek ramazan bayramına ve kurban bayramına özel süsleri de sizin için hazırladık, yine dilerseniz tek tek süslerden alabilir ya da sizin için hazırlamış olduğumuz bütçenize uygun süsleme paketlerini kullanarak hem Ramazan bayramında hem de kurban bayramında misafirinizi karşılayabilirsiniz.
A) İyi Bayramlar Kaligrafi Bannerler
B) İyi Bayramlar Zikzak Banner Afişler
C) İyi Bayramlar Asmalı Tavan Süsler
D) Altın Ay Ve Yıldız Folyo Balonlar
Süsler ve süslemelerle, farklı ve çeşitli parti malzemeleriyle dini günleri ve geleneksel kutlamaların coşkusunu, Mübarek ramazan ve kurban bayramının coşkusunu sevdiklerinizle birlikte yaşayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.