Sırala
Görünüm:
Toplam 685 ürün görüntüleniyor.

Doğum günü partileri

Yılda bir kez kutluyoruz öyle değil mi? Öyleyse, doğum günü partileri asla sıradan olmayı hak etmiyor. Sadece yılda bir gün kutladığımıza göre sevdiklerimizle, misafirlerimizle, partiye katılan herkesle güzel bir gün geçirip, tatlı anılar biriktirebiliriz.
Doğum günü partileri, 1 yaşından başlayarak kutlanmaya başlayan ve her yıl sevdiklerimiz tarafından hatırlanıp kutlanan en güzel partilerdir ve diğer partilerden ayıran en önemli özelliğiyse sürpriz parti düzenlemektir. Evladımıza, en samimi arkadaşımıza, sevgilimize ve eşimize düzenlediğimiz sürpriz partiler. İster sürpriz bir parti olsun ister sevdiklerimiz tarafından organize edilmiş olsun ama en güzel ve en özel parti olsun.
Her yaş çok özeldir, her her yaşa uygun konsept belirlemek gerekir. 1 yaş doğum günü konsepti, yetişkin partileri ve tabi parti malzemeleri farklılık gösterir.

1. Bir yaş partileri ve 1 yaş doğum günü konsepti


Doğum günü parti malzemeleri olarak 1 yaş kız çocuk ve 1 yaş erkek çocuk parti malzemeleri genelde bebeğin cinsiyetine göre farklılık gösterip pembe ve mavi tonların ağırlık kazandığı bir partidir. Ebeveynler tarafından organize edilen bu doğum günü partileri genellikle ebeveynlerin seçmiş olduğu 1 yaş doğum günü süsleri kullanır.
A) 1 yaşındayım taçlı harf afiş
B) 1 yaşında kek stantları
C) 1 yaş folyo balon setleri
D) One yazılı folyo balonlar
E) 1 Yaş altın renk baskılı latex balon genelde tercih edilen en çok ürünlerdir. Yine ebeveynlerin tercih ve isteklerine göre yüzlerce parti malzemesini uygun fiyatta Parti sürprizinde bulabilirisiniz.

Çocuklara özel Doğum günü partileri


Belirli bir yaşa gelmiş olan çocuklar genelde doğum günü parti malzemeleri kendi isteklerine göre belirlerler. Bu yaşta çocuklar çizgi filim karakterlerini çocuk severler ve kendi kahramanlarını parti konseptinde görmek isterler.
Bunun bilinciyle. Parti sürprizi, Doğum günü partileri kategorisinde kız çocuk parti malzemeleri ve erkek çocuk parti malzemeleri olarak iki farklı kategoriye ayırdı. Böylece çocuklarınızın sevdiği doğum günü konseptini rahatlıkla bulabilirsiniz ve seçebilirsiniz.

Yetişkin partileri


Yetişkin doğum günü partileri, kişinin kendisi veya sevdikleri tarafından organize edile doğum günü partileridir. Genelde siyah, gümüş ve altın sarısı renklerin ağırlık kazandığı yetişkin partilerinde en çok kullanılan ürünlerse;
1. İyi ki doğdun gold ve gümüş tema
2.pırıltılı siyah tema
3. Yaş folyo balonlar
4. Parti gözleri
5. Şişe şekilli folyo balonlar
6. Altın, gümüş ve pembe ayaklı şeffaf kadehler
7. Patlayan konfeti çeşitleri, masa üzeri konfetiler
En başlıca kullanılan ürünler olarak uygun fiyatlarla Parti sürprizinde bulabilirisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.