Sırala
Görünüm:
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.

CADILAR BAYRAMI '' HALLOWEN ''

'' Şeker ya da şaka '' Hemen hemen herkes bu repliği hatırlıyor değil mi ?
Genellikle yabancı filimler de duyduğumuz bu replik cadılar bayramında çocukların kapısını çaldığı ve ev sahiplerine sorduğu o tatlı soru. Ev sahibinin tercihine göre çocukların ev sahibini korkutmaya çalıştığı veya muzip şakalar yapıldığı, evin, bahçenin hatta çatıların bile cadılar bayramı süslemeleri süslendiği bayram.

Peki nedir '' halloween '' Cadılar bayramı?

Dilerseniz önce konunun kökenine inelim; Aslında başlangıç tarihi tam olarak bilinmeyen, pagan festivali olarak ilk kez İngiltere'de İrlandalılar, İskoçlar ve Galliler tarafından kutlanan bu gelenek 19'uncu yüzyılda Amerika'ya taşınır. 31 Ekim'de kutlanan cadılar bayramı sonbaharın bitişi kışın başlangıcı yani hasat mevsiminin bittiği gün olarak Amerikan popüler kültüründe yerini alır ve 20'nci yüzyılda tekrar Avrupa'ya döner.
Çocukların genelde kostüm giyerek kapı kapı dolaşıp şekerleme ve harçlık topladığı cadılar bayramı günümüzde daha çok bir festival havasıyla kutlanan turuncu ve siyah renklerin damga vurduğu, korku ve şakaların yoğun yaşandığı, bir bayramdır.

Halloween parti malzemeleri


Şimdi gelelim 31 Ekim de kutlanan cadılar bayramı kutlamalarına, Halloween parti dekoruna ve cadılar bayramı süslemelerine. Daha öncede söylediğimiz gibi siyah ve turuncu renklerin ağırlık kazandığı halloween parti, ağır makyaj ve kostümlerle korkutucu bir hale bürünür.
Genelde cadı, vampir, iskelet kostümlerinin giyildiği gülümseyen balkabaklarının ağırlıkla yer aldığı cadılar bayramı süsleri parti sürprizinin cadılar bayramı kategorisinde mekan süsleri, parti süsleme malzemeleri ve kostüm aksesuarları uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.
Halloween parti malzemeleri örümcek ağı baskılı turuncu ve siyah renk tabaklar, örümcek ağı turuncu ve siyah renk bardaklar, örümcek asma süsler, Happy Holloween Bayrak Afişler, iskelet ve hayaletlerden oluşan tavan süsleriyle muhteşem bir parti konsepti yarabilirsiniz. Parti Sürprizi cadılar bayramı süslemeleri yanı sıra çocuklar için şekerlemeler, turuncu ve siyah balonlar, parti gözlükleri ve daha bir çok ürünü uygun fiyatlarla cadılar bayramı süslemeleri için gereken bütün parti malzemeleri ve aksesuarını sizler için bir araya getirdi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.