Sırala
Görünüm:
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Baby Shower Partileri

Özellikle Amerika ve İngiltere'de moda olan son zamanlarda hem dünyanın birçok ülkesinde hem de ülkemizde oldukça sık kutlanmaya başlayan Baby Shower Partileri '' Hoşgeldin bebek partileri'' ürünlerini ve temalarını tanıtmadan önce adını sıkça duyduğumuz Baby Shower Partileri nedir? Nerede ve nasıl başlamıştır? Neler yapılır? gibi sorulara Parti Sürprizi olarak tarihçesinden başlayarak kısaca birkaç cevap verelim.
Baby shower partilerinin ortaya çıkışı 1800'lü yılların sonu ve 1900'lü yılları başında İngiltere’de başlar ve 1950 ve 60'lardan günümüze kadar ise birçok ülke ve birçok kültürde yaygın olarak kutlanan bir etkinlik halini alır.
Genelde annenin en yakın arkadaşı ya da arkadaşları tarafından veya kültürel ve bölgesel yapılara göre yakın bir aile üyesi ya da anneanne tarafından düzenlenen Baby Shower Partileri '' Hoşgeldin bebek partileri'' bebek doğmadan önce yapılır. Partiye davet edilen misafirler; bebeğin dünyaya gelişini kutlamak, anne adayını mutlu etmek ve hem anne adayının hem de bebeğin ihtiyaç duyacağı hediyeleri vererek anne adayının maddi yükünü azaltır.
Ülkemizde son dönemde daha ilgi çekici ve daha popüler hale geldiği görülen Baby Shower Partileri. Yukarıda da kısaca belirttiğimiz gibi genelde anne adayının arkadaşı, arkadaşları veya aile bireyi tarafından düzenlenir. Peki siz, değerli arkadaşınız, dostunuz, sevgili anne adayımız için nasıl bir parti organize edecekseniz? Parti temanız nasıl olacak? Hangi ürünleri kullanacaksınız?
Parti malzemelerinin güvenilir satış sitesi Parti Sürprizi, sizlerin işini kolaylaştırmak, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak, renkli ve eğlenceli bir parti organize etmeniz için sizlere kolaylıklar sağlıyor.
Baby Shower Partileri kategorimizde sizler için hazırlanmış olan altın varaklı peçete ve bardaklar, kullan at ürünler, hello baby yazan harf bannerlar, '' BABY '' yazılı şeffaf büyük kutular ve farklı parti temalarını ve ihtiyacınız olan ürünleri set halinde ya da parça parça olarak uygun fiyatlar eşliğinde sizlere sunuyor ve arzuladığınız partiyi organize etmenize yardımcı oluyor. Bebeğinizi dünyaya getirmenize sayılı günler kala anne adayımızın hamilelik kutlamaları çok renkli ve çok ilgi çekici olsun istiyoruz. Baby Shower Partileri malzemeleri ile bebeğin cinsiyetine göre ister kız olsun ister erkek geniş ürün yelpazesi ve çeşitleri hem anne adayının hem de anne adayı için parti düzenleyenlerin yüzündeki gülümseme ve mutluluğuna ortak oluyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.