Sırala
Görünüm:
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.

Frozen Doğum Günü Süsleri


Çocuklar çizgi fimleri çok sever, hele de çizgi film karakteriyle özdeşleşmeye bayılır, çünkü o karakter aynı zamanda onun kahramanıdır. İşte bu yüzden her yerde o kahraman gibi davranır, kullandığı eşyaları o kahramanın fotoğrafları ile süsler. Bu durum elbette Doğum Günü Partilerine de yansır. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film Frozen ise ona masalsı bir doğum günü partisi yaşatın.

Elsa konseptli doğum günü


Elsa ve Anna kardeşler birbirini kollayan bir birine yardımcı olan kardeşler elbette ki ailenizin prensesinin, en çok sevdiği kahramanlar. Şimdi prensesinizin en çok sevdiği kahramanlardan oluşan sürpriz partiyle onu masalsı bir yolculuğa çıkarmaya hazır mısınız?


Elsa Anna

Pasta Süsü, peçete, masa örtüsü, tabak, bardaklar ile muhteşem bir konsept oluşturun, Elsa ve Anna maskelerle çocuklar hayalindeki kahramanın rolüne bürünsün. Happy Bırthday Folyo Balonlar, Frozen latex Balonlar, Kar Tanesi Mısır Kutusu ve dilerseniz Parti Sürprizi'nin değişik renklerdeki, Kar Tanesi Süsleri tavan veya avizeye asarak muhteşem bir atmosfer yaratın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.