Sırala
Görünüm:
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Cinsiyet Öğrenme Partisi

Kız mı? Erkek mi? Herkesin heyecanla beklediği tatlı soru yanıtını arıyor. Partici ruha sahip ailelerin son zamanlarda oldukça popüler hale getirmiş olduğu. Sürprizi en güzel olan parti bizce bu parti. Cinsiyet öğrenme partisi İngilizce '' gender party '' olarak geçiyor. Peki nedir bu Cinsiyet öğrenme partisi? Neler yapılır? Kim tarafından yapılır? Nasıl yapılır ? Gender party malzemeleri veya Cinsiyet öğrenme parti malzemeleri nelerdir? Şimdi bu konuyu biraz açalım. Cinsiyet öğrenme partisi aileye yeni katılacak sevimli yavrunun kız mı? Erkek mi? olduğunu belirleyen parti. Elbette aile için bebeğin kız mı? Erkek mi? Olacağının merak edilmesinin en büyük sebebi bebek odası, kıyafetleri vb hazırlıkların daha önceden yapılması.

Cinsiyet Öğrenme Partisi Kim tarafından yapılır?

Cinsiyet öğrenme partisinde bebeğin kız mı? Erkek mi? Cinsiyetinin belli olduğu zaman ailenin en güvenilir üyesi tarafından doktordan öğrenilir. Ailenin üyesi bebeğin cinsiyetini kimseyle paylaşmaz ve ona göre parti organizasyonu yapar.

Cinsiyet Öğrenme '' gender party '' Malzemeleri nelerdir?

Ailenin güvenilir üyesi tarafından organize edilen partide ilk olarak bebeğin cinsiyetine dair ip ucu verilmez. Bilindiği gibi kız çocuklar için pembe renk, Erkek çocuklar için ise mavi renkler kullanılır. Cinsiyet Öğrenme Partisinde, parti malzemeleri her iki renk birlikte kullanır ve parti mekanı ona göre süslenir. kız mı? Erkek mi? Yazan bayrak afişlerle, '' Girl or Boy '' yazan folyo ve baskılı latex balonlar, Kız mı? Erkek mi? Yazan tavan süsleriyle mekan süslemesi yapılır. Yine Kız mı? Erkek mi? Yazan tabaklar, bardaklar, kürdanlar, mısır kutlularıyla masa hazırlanır.

Cinsiyet Öğrenme Partisi Nasıl Yapılır?

Partiyi organize edilecek kişi tarafından belirlenecek olan organizasyonda en çok tercih edilen yöntemleri biraz sıralayalım.
1. Cinsiyet öğrenme balonu
2. Kutu İle Cinsiyet Öğrenme
3. Cinsiyet Öğrenme Pastası
4. Patlayan konfeti ile Cinsiyet öğrenme
Bebeğin cinsiyetini bilen kişi tarafından bu dört yöntemden biri seçilir, tabi isteğe bağlı olarak farklı seçenekler de mevcuttur. Balonun içerisine bebeğin cinsiyetine göre Kız ise pembe, Erkek ise mavi konfeti doldurulur ve balon şişirilir. Herkesin bulunduğu ortamda Anne ve Baba adaylarının tepesinde cinsiyet öğrenme balonu bir iğne ile patlatılır ve bebeğin cinsiyeti öğrenilmiş olur. Eğer kutu tercih edilmişse, pembe ya da mavi Helyumlu uçan balonlarla kutu içerisi doldurulur ve kutu açılarak balonların uçması sağlanır. Pastada ise pastanın içi pembe veya mavi ile yapılır. Eğer patlayan konfeti kullanılacaksa içerisi pembe veya mavi konfeti dolu patlayan konfeti patlatılarak bebeğin cinsiyeti duyurulmuş olur.
Parti Sürprizi, cinsiyet öğrenme '' gender party '' malzemelerini her ailenin ihtiyaç duyacağı şekilde kendi kategorisinde topladı. Ailelerin bütçelerine uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Gerek baby shower, Hello Baby partileri olsun, Gerek Cinsiyet Öğrenme Partisi olsun uygun fiyatlar ve zamandan tasarruf sağlamak için hazır parti paketleriyle siz çiçeği burnunda anne ve babalara destek olmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.