Sırala
Görünüm:
Toplam 186 ürün görüntüleniyor.

Yılbaşı ve yılbaşı partisi nedir? Nasıl yapılır?

'' Kitabı kapatma belki mutluluk bir sonraki sayfadadır.'' der şair. Yeni bir sayfa, yeni bir gün, yeni bir yıl insana hep umut ve mutluluk getireceğine inandığımı yenilikler. Her yıl 31 Aralık gecesi kutlanan yılbaşı gecesi 1 ocak itibariyle yeni bir yıla girmek, yeni umutlara yelken açmak demektir, yeni yılın ana teması mutluluktur. Çünkü biten bir yılı acısıyla tatlısıyla uğurlanır, gelecek yeni yıldan mutluluk beklenir, çünkü yenilik her zaman iyidir. Peki yılbaşı gecesi neler yapılır? Yılbaşı partisi nedir? Nasıl düzenlenir ve nasıl bir parti organize etmek gerekir? Parti Sürprizi, partici ruha sahip, yeni yıla arkadaşları ve sevdikleriyle girmek isteyen, o güzel gecede mutlu ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere özel fikirleri, yılbaşı parti malzemelerini ve ürünlerini sizin için hazırladı. Bu yılbaşı partisi çok güzel olacak!

Yılbaşı süsleri nelerdir?

Sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz, herkesin bir birine hediyeler verdiği yılbaşı partilerinde tabi ki süslemeler de önem kazanıyor. Yılbaşına sayılı günler kala başlanan yılbaşı süslemeleriyle, iş yerleri, mağazalar, kafeler, evler bir birbirinden güzel süslemelerle rengarenk bir ortama dönüştürülür. Camlarda ve vitrinlerde yazan '' Hoş geldin yeni yıl '' yazıları, balonlar, simli yazılar, yılbaşı süslemeleri ile süslenmiş çam ağaçları, Noel baba kostümleriyle artık yeni bir yıla girmeye az kaldığı da belli olmuş olur. Yeni yıla girerken özel bir yılbaşı partisi düzenlemek, kutlama yapmak herkesin istediği ve zaman ayırdığı bir konudur. Güzel bir yılbaşı partisi organize etmek için dekorasyon ve parti malzemeleri yılbaşı anlam ve önemine göre belirlenir. Yılbaşı süslemeleri evlerin kapılarından başlar. Evlerin kapılarına asılı rengarenk toplardan oluşan taçlar, '' merry christmas '' ve '' mutlu yıllar '' yazılı LED ışıklar, asma süsler ve kapı süsleriyle yerini alan yılbaşı süslemeleriyle ile başlar ve evin salonuna doğru devam eder.
Evin salonunda misafirlerinizi hoş karşılamak için Evin salonunda güzel yılbaşı ağacına ne dersiniz peki?

yılbaşı ağacı süsleme malzemeleri

1. çam ağacı
2. çam ağacı altlığı
3. LED ışık
4. yıldız süs
5. top süsler
6. küçük çan
7. küçük yıldız süsler
8. kardan adam
9. Noel baba
10. 13cm fındık kıran kurşun asker
11. mini kurdeleler
Biz bunları sıraladık tabi ki sizde isterseniz başka yılbaşı süsleri de kullanabilirsiniz. Çam ağacı altılığına yerleştirilmiş 1m yükseklikte bir çam ağacı, üstünde parlayan kocaman bir yıldız, dallarından sarkan küçük yıldız süsler, küçük çanlar, kurşun askerler, kardan adam ve rengarenk parlayan LED ışıklar ile misafirlerinizi karışılmak ve yılbaşı partisine renk katmak güzel olmaz mı?
Yılbaşı partilerinde dikkat çeken bir başka yılbaşı süslemeleri ise; oda duvar süsleridir. Dekoratif Fındıkkıran Kurşun Askerler, simler, banner, Noel çorap, dekoratif banner ve yılbaşı parti malzemeleri olmazsa olmazı tavan süsleriyle renkli bir yılbaşı partisi sizi bekliyor.

Yılbaşı parti malzemeleri ve yılbaşı masa süsleri

Yılbaşı partilerinde bir diğer önemli konu masa süslemeleri, gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz yemekler, çerezler, içecekler ile renkli bir yılbaşı partisinde göze hoş gelen ziyafet masası her zaman iştah açıcı olur. Genellikle kullan at ürünlerden oluşan yılbaşı masa süsleri ile hem bulaşık yıkmamakla da zaman harcamamış olursunuz güzel bir masa süslemesi için ihtiyaç duyacağınız ürünleri Parti Sürprizi sizin için uygun fiyatlarla bir araya getirdi.

yılbaşı masa süsleri

A) kullan at malzemeler, tabak, bardak
B) şeffaf kadeh
C) kırmızı peçete
D) mumlar
E) masa çamı
Elbette partilerin ve evlerin neşesi çocuklarımız için baston şekerler ve Lolipop şekerler ile onları da unutmadık. Parti Sürprizi, yılbaşı partisinde ihtiyaç duyacağınız bütün yılbaşı süslerini ve parti malzemelerini çeşitli kategorilerde hazırladı, ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri bütçe dostu olarak fiyatlarını belirledi. size de yılbaşı partisinde doyasıya eğlenmek kaldı. MUTLU YILLAR DİLERİZ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.