Sırala
Görünüm:
Toplam 122 ürün görüntüleniyor.

Bride to Be Bekarlığa Veda Partisi Nedir?


Bekârlığa veda partisi, evlenmeden önce bekârlığa veda anlamına geldiği gibi aynı zamanda düğün hazırlıklarının oluşturduğu stresten de uzaklaşmak demek. Tabi Bekarlığa Veda Partisi derken öyle Hollywood filmlerinde ki gibi çılgınca partilerden bahsetmiyoruz. Bizimkisi biraz daha mütevazi ve arkadaşlar arasında yapılan genelde gelin hanımın arkadaşları tarafından düzenlenen bir partiden bahsediyor Bride to Be Bekarlığa Veda Partisi derken.
Aslında Bride to Be Türkçeye çevrildiği zaman '' Gelin olacak '' anlamına gelirken, Cambridge İngilizce Sözlüğü'ndeki anlamı ise ‘’ Evlenmek üzere olan kadın ‘’ anlamına gelmekte. Organizasyon olarak ise kına gecesi eğlencesine benzer özellikler taşıyor olsa da arada çok büyük farklılıklar mevcut.
Bizdeki kına gecelerine birçok aile bireyleri davet edilip, türküler eşliğinde gelinin eline kına yakıp gelini ağlamak esasken, Bride to Be '' Bekarlığa Veda '' Partisinde ise daha az arkadaş grubunun davetli olduğu ve bu sefer ağlamak için değil de daha çok eğlenmeyi esas alan bir parti organizasyonu.
Bride to Be Bekarlığa Veda Partisi genellikle kadınlar tarafından yapıldığını yukarıda söylemiş olsak da erkekler de düzenliyor ve onlarda arkadaşları ile evlilik öncesi eğlenip kafa dağıtmış oluyor.


Bride to Be Bekarlığa Veda Partisi Ne Zaman Nerede Düzenlenir Konsept ve Parti Temaları nelerdir?


Bekarlığa Veda Partisi gelinin programına bağlı olarak değişiklik gösterse de genelde düğünden birkaç hafta önce düzenlemek en güzeli. Parti düzenlemek parti malzemelerini bulmak ise oldukça zaman gerektiren hem bütçenizi hem de zamanınızı harcamanıza neden bir uğraş.
Parti Sürprizi işte tamda bu uğraşta sizlere yardımcı olmak, zaman ve bütçeden tasarruf etmeniz için Bride to Be '' Bekarlığa Veda '' parti malzemelerini hem set olarak hem de ürünleri ayrı ayrı seçme kolaylığı sağlıyor.
Altın renk, Gümüş renk, Rose Gold Bride To Be Folyo Balonlar, Kaligrafi Bannerler, Taçlar, içi konfetili ve latex balonlar, parti gözlükleri, şeffaf kadeh bardaklar, çeşit çeşit folyo balonlar ve Team Bride Kuşak Set ile gelin hanıma özel bir parti organize etmenize yardımcı oluyor.
Sizde arkadaşınıza düğün öncesi güzel bir eğlence sunmak istemez misiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.