Sırala
Görünüm:
Toplam 148 ürün görüntüleniyor.

Doğum Günü Süsleri


Çocuk, genç, yetişkin kaç yaşında olursanız olun hayatın en önemi anı yılda bir kez kutladığınız o andır. Yani sizin veya sevdiğiniz birinin ya da göz bebeğiniz evladınızın doğum günüdür. Doğum günleri bir insan hayatının en önemli günüdür.
Doğum günü 1 yaşından başlayarak, insanın hayatı boyunca gerek kendisinin gerek sevdiklerinin yaptığı kutlamalar sürpriz partiler ile insanın hayatında büyük önem taşıyan günler arasındadır. Genellikle sevdiklerimiz tarafından organize edilen o gün doğum günü olan kişinin haberi olmadan Doğum günü süsleri temin edip sürpriz partiler kişide ayrı bir mutluluk sağlar.
Parti sürprizleri 1 yaşında bir bebeğe ailesi tarafından 100 yaşında bir insana sevdikleri tarafından yapılan organizasyonlardır. İster sevdiğiniz birine Parti sürprizi düzenleyin, isterseniz sosyal bir etkinlik için kendi partinizi organize ederek Doğum günü süsleri alıp sevdiklerinizi çağırın. Her ne olursa olsun bir doğum günü partisinde olmaz olmaz şey Doğum günü süsleri, doğum günü konseptidir.

Doğum Günü Konsepti nasıl olmalıdır?


Burada asıl önemli olan şey, doğum günü olan kişinin kaç yaşına basmış olduğudur. Çünkü her yaşa göre doğum günü süslemeleri değişiklik gösterir. Tabi kişinin cinsiyeti ve zevkleri de önem arz eder. İşte bu sebepten dolayı parti süsleri seçerken ister kendi zevk göre seçin ister sevdiğiniz kişinin zevkine göre seçin ama en güzel ve en şık doğum günü süslerini seçin.

Doğum günü süslemeleri nelerdir?


1. Mekan
2. Renkler
3. Doğum günü konsepti
4. Parti malzemeleri
Güzel bir doğum günü partisi için mekan önemli veya geniş bir mekanda değil de evinizde yapmaya karar verdiyseniz konsepti ve parti süsleri önemli ve partiye kaç kişiyi davet ettiğinizde.
Genellikle kapalı ortamlarda organize edilen doğum günü partilerinde ilk önce asma süslerle başlamak daha güzel olacaktır. '' İyi Ki Doğdun '' ve '' Happy Birthday '' yazılı cinsiyete göre pembe, mavi ya da kişinin renk tercihine göre bayrak afişler, tavandan sarkan '' Sarkaç Tavan süsler '' doğum gününü partilerinin olmazsa olmazı balonlar. Kapı perdeleri, duvar süsleri, rengârenk masa eteklerinden oluşan Doğum günü süsleri ile önce göze hitap edeceğiz.
Bunun devamında sunum masasının düzeni de önem kazanıyor, Cupcake Standı, baskılı kürdanlar, pasta üzerine çubuk yazılar ve pleksi ile süslemelerinizi zenginleştire bilirsiniz. Tabi gelen misafirleriniz için çeşitli taçları da unutmamak lazım. Eğer oldukça kalabalık bir parti organize etmek istiyorsanız ve Doğum günü süsleri seçmek için zamanız yoksa hazır doğum günü parti seti seçebilirsiniz.
Parti Sürprizi; tek tek parti süsleri seçmek isteyenler için, doğum günü konsepti seçenler için doğum günü süslemelerine dair her ne varsa 10 yıllık tecrübesi ve her bütçeye uygun doğum günü parti seti sizin için bir araya getirdi. Size Doğum günü süsleri seçip partinin tadını çıkarmak kalıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.