Sırala
Görünüm:
Toplam 275 ürün görüntüleniyor.

Latex balonlar

Bir parti mi vereceksiniz? bir açılış mı yapacaksınız? ya da her hangi davet mi?
Yapacağınız organizasyon ne olursa olsun her zaman vaz geçilmez bir süs vardır, doğum günü partisi, açılış, yılbaşı partisi, açık alanda veya kapalı alanda nasıl bir organizasyon yaparsanız yapın mutlaka balonlara ihtiyaç duyacaksınız. Parti Sürprizi balonlar kategorisini alt kategorilere ayırdı ve ihtiyacınız olan balonu kolaylıkla bulmanıza yardımcı olmaya çalıştı. Balonlar folyo balonlar ve latex balonlar olarak ikiye ayrılır. Balon işte ya! deyip geçilmiyor. Bu yazımızda latex balonları açıklamaya çalışacağız.

Letex balon çeşitleri

1. Baskılı latex balonlar
2. Özel renk latex balonlar
3. Düz renk latex balonlar
4. İçi konfetili latex balonlar
En son söyleyeceğimizi ilk başta söyleyelim, bütün balon çeşitleri uçan balon özelliğine sahiptir. Balona uçan balon özelliği katan şey ise heylum gazı ile şişirilmesidir. Hava ile şişen balonlar uçamazken, helyumlu balonlar belirli bir süre uçabilir.

Baskılı latex balonlar: Doğum günü partilerinde, Bride to be '' bekarlığa veda '' partilerinde ve daha bir çok partide kullanılır. Üzerinde çizgi film karakterlerinin baskısı, yazılılar, temalar vb baskılar yapılmıştır.
Özel renk latex balonlar : Daha parlak ve desenlerden oluşan parti malzemeleri olarak vazgeçilmez olan balonlardır.
Düz renk latex balonlar: İster bir doğum günü partileri, isterse bir açılış için olsun düz renk balonlar bütün partilerin vazgeçilmezi gibidir. balon demetleri ve balon zincirleri ile birlikte açılışlara özel kullanılır.
İçi konfetili latex balonlar: içerinde ki yapışkan konfeti sayesinde partilerinizde göz alıcı bir ortam yaratabileceğiniz konfetili balonlar, hem folyo balon setler ve demetleri hem de zincir balon setleriyle birlikte kullanılır. Bütün balonların ( helyumlu balon ) uçan balon özelliği kazanacağını zaten söylemiştik. Ayrıca balon standı ile birlikte kullanarak çevreye dağılmamasını toplu bir halde bulunmasını da sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatta hem doğum günü partilerinize özel, hem de diğer partilerinize özel latex balonları bütçe dostu olarak sizin için bir araya getirip, partilerinize renk katmak istedik.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.