Sırala
Görünüm:
Toplam 168 ürün görüntüleniyor.

Unicorn Doğum Günü Konsepti

Unicorn doğum günü konseptini tanıtmadan önce kısaca Unicorn nedir? Sorusunun cevabını verelim. Özellikle Orta çağ döneminde mitolojik yaratık olduğuna inanılan tek boynuzlu at. İlk dönemlerde Hindistan coğrafyasında yaratığa benzeyen bir hayvan belgelenmiş ve yine efsanelerde sivri boynuza sahip, çevik, yakalaması imkansız ve boynuzun hastalıkları iyileştirdiğine inanılıyor. Zaman içerisinde de tek boynuzlu At, saflığın ve iyiliğin sembolü haline gelerek, filimler, çizgi filimler ve tabi ki oradan kız çocuklarının rüyalarını süsleyen ve doğum günü partilerinin en sevilen teması haline geliyor. Bir birinden farklı, rengarenk ürün çeşitleriyle unicorn doğum günü konsepti olarak prenslerin hem rüyalarını hem de parti mekanlarını süslüyor.

Unicorn Doğum Günü Süsleri

Unicorn doğum günü süsleri, bir birinden bağımsız ve farklı çeşitleri var. Unicorn doğum günü konsepti, hem normal hem de Çiçekli Unicorn teması olarak farklı çeşitlere ayrılıyor ve farklı renklerle parti mekanlarını süslüyor. Altın, gümüş varak baskılı olarak sıradan doğum günü partileri yerine daha renkli ve görkemli parti mekanları oluşturuyor. Unicorn boynuz şekilli altın ve gümüş renk taçlar, Unicorn şekilli taç ve rengarenk saç toklarıyla, kız çocuklarının da beğenisini kazanacak. Basklı balonlar, Unicorn şekilli rengarenk ve çeşit çeşit folyo balonlar, sofra ürünleri, Pasta süsleme malzemeleri ve partisurprizi.com tarafından özel olarak hazırlanan Çiçekli Unicorn Çanta ile hayalinizde ki unicorn doğum günü konseptini oluşturup, misafirlerinize harika bir sunum yapabilirsiniz.

Unicorn Konsept Doğum Günü

Unicorn Konsept içerisinde doğum günü partilerinize renk katacak değişik sofra ürünleri mevcut; tabak, bardak, peçete, masa örtüsü ile harika bir sunum masası oluşturabilir. Flama, iyi ki doğdun yazısı ve balonlarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Dilerseniz 8 ve16 kişilik ekonomik paket setlerden alarak bütçenizden de tasarruf sağlayabilirsiniz. unicorn doğum günü konsepti beklentilerinizi karşılayacak şekilde kaliteli baskılı malzemelerden üretilmiş, çok kullanılışlı ve hızlı kargo avantajı, her bütçeye uygun fiyatlarla Parti Sürprizi' de sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.