Sırala
Görünüm:
Toplam 666 ürün görüntüleniyor.

Rakam ve Harf Folyo Balonlar

Balonlar, partilerin, açılışların, doğum günü partilerinin, kutlamaların ve hediyelerin olmazsa olmazı. Aklımıza gelecek bir çok yerde balonlar eğlence ve süs amaçlı kullanılıyor. Evde, ofiste, açık alanlardaki süslemelerin doğum günü süslerinin vazgeçilmezi. Bir çok kullanım amacı ve alanı bulunun balonlara öyle balon deyip geçmek olmuyor. Çünkü balonlarda kendi içerinde çeşitlerine, kullanım yerlerine göre ayrılıyor. Parti Sürprizi olarak balonları tek bir kategori altında toplamış olsak dahi siz değerli müşterimiz için balonlar alt kategorisi oluşturup hepsini kullanım amaçları göre alt kategorilere ayırdık.

Folyo balon çeşitleri

1. Harf folyo balon
2. Rakam folyo balon
3. Şekilli folyo balon
4. folyo balon setler ve demetleri
Sizler için şimdi bu folyo balonları biraz daha açıklayalım.

Harf folyo balonlar: Alfabede ki harflerden oluşan kişinin baş harfini yansıttığı gibi kişilerin isimleri de elbette yazılabilir. Harf folyo balonlar genelde, düğün, nişan, doğum günü partileri ve daha bir çok yerde kullanabileceğiniz harf folyo balonlarda kendi içerinde gruplara ayrılıyor.

A) Uçan folyo balonlar
B) Ayakta duran folyo balonlar
Uçan folyo balonların en önemli özelliği helyum gazı ile şişirilip belirli bir süre havada kalmasıdır. Ayakta duran folyo balonlar ise alt kısımda bulunan ayak sayesinde sadece hava ile şişirilse bile dik durabilir. 80 cm ve 100 cm olan Harf folyo balonlar, Sarı ( gold ) gümüş ( siver ) ve Rose gold olarak üç ana renkten oluşmaktadır. yukarıda da söylediğimiz gibi hem uçan balon ( helyumlu balon ) hem de normal hava ile şişirilebilir.

Rakam folyo balonlar: 0'dan 9'a kadar olan rakam folyo balonlar genelde doğum günlerinde yaşı temsil etmesi için kullanıyor. Yine yukarıda harf folyo balonlarda da bahsettiğimiz özelliklerden dolayı uçan ( helyumlu ) balon ve hava ile şişirilme özelliğine sahip. Yine 80 ve 100cm olan rakam folyo balonların oldukça fazla renk seçenekleri mevcut, kırmızı, mavi, sarı, gümüş, gök kuşağı, pembe ve tabi ki renklerin olmazsa olmazı rose gold.

Şekilli folyo balonlar: diğer folyo balonlardan en farklı olandır. Şekilli folyo balonlar, Disney karakterleri, dinozor, ahtapot, güneş, şampanya şişesi, futbol topu, basket bol topu, '' Happy Bırthday '' ve '' İyi ki doğdun '' yazılı çokça çeşidin olduğu şekilli folyo balonları Balonlar alt kategorisi '' Folyo balonlar '' kategorisinde bütün şekilli folyo balonları inceleyebilirsiniz. ayrıca şekilli folyo balonlarda yine diğer balonlar gibi helyumlu uçan balon özelliğine sahiptir.
Folyo balon setler ve demetleri: Diğer folyo balonlardan faklı olan tarafı latex balonlarla birlikte kullanıyor olması, folyo balon setler doğum günü partileri, sevgililer günü, Bride To Be ( Bekarlığa veda ) partileri ve daha bir çok yerde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.